TÉMA Kapavka

Poradna byla uzavřena. Není možné pokládat ani odpovídat na dotazy.


kapavka

autor: ramarro01 09.05.2013 11:58

Ahoj, mám nového partnera a jelikož (a to díky Bohu) jsme k sobě byli upřímní od první minuty, tak mi i oznámil, že má kapavku. Samozřejmě chápu sexuální zdrženlivost po dobu léčby, ale chci se zeptat, jak spolu může po tuto dobu "žít"? Myslím to tak, zda existuje nějaký jiný způsob, jak se nakazit od něj krom sexuální aktivity. Např. líbání? pocení se? Ev. jak se dá nakazit? Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

 • Michaela Kopřivová 13.05.2013 21:30
  Dobrý den, kapavka se přenáší převážně pohlavní cestou. K nepohlavnímu přenosu může dojít výjimečně při nedodržení hygienických pravidel, bezprostředně znečistěnými infikovanými vlhkými předměty – ručníkem, žínkou, společným koupáním ve vaně.

Kapavka patří do témat

Adresář

Diskutujte na téma Kapavka

Píšeme jinde
 • Palačinkový dort krok za krokem

  Palačinkový dort krok za krokem

  Vyzkoušejte tento velmi rychlý a jednoduchý recept na palačinkový dort. Můžete se jen inspirovat a palačinky připravit podle klasického receptu, nebo vyzkoušet tuto zdravější variantu z pohankové mouky. Díky kakau, marmeládě a tvarohovému krému bude však i tato zdravější varianta velmi lahodná, navíc si pochutnají i lidé, kteří dodržují bezlepkovou dietu.

 • Recept na pravý ukrajinský boršč krok za krokem

  Recept na pravý ukrajinský boršč krok za krokem

  Recept na pravý ukrajinský boršč - hustou polévku se spoustou zeleniny a masem. Je velmi sytá, zahřeje a skvěle chutná. Polévku se naučíme krok za krokem.Zdravě.cz na Facebooku